Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606101M025R
APZ0606101M025R
APZ0606101M025R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 100uF 2000Hours ESR=50mOhms 20%
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук