Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606181M016R
APZ0606181M016R
APZ0606181M016R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 180uF 2000Hours ESR=60mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук