Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606220M063R
APZ0606220M063R
APZ0606220M063R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 63V 22uF 2000Hrs 20% ESR=80mOhms
на замовлення 720 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук