Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606330M035R
APZ0606330M035R
APZ0606330M035R Kyocera AVX
apz_series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35V 33uF 2000Hrs 20% ESR=60mOhms
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 33uF; 35VDC; 1.1A; SMD; ESR: 60mΩ; APZ, Manufacturer series: APZ, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 33µF, Height: 6mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x6mm, ESR value: 60mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.1A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 35V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0606330M035R APZ0606330M035R Виробник : KYOCERA AVX APZ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 33uF; 35VDC; 1.1A; SMD; ESR: 60mΩ; APZ
Manufacturer series: APZ
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 33µF
Height: 6mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x6mm
ESR value: 60mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.1A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 35V DC