Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606330M050R
APZ0606330M050R
APZ0606330M050R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 50V 33uF 2000Hrs 20% ESR=80mOhms
на замовлення 712 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук