Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606331M006R
APZ0606331M006R
APZ0606331M006R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 330uF 2000Hours ESR=20mOhms 20%
на замовлення 1593 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук