Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606391M002R
APZ0606391M002R
APZ0606391M002R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5V 390uF 2000Hours ESR=20mOhms 20%
на замовлення 1979 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук