Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606470M016R
APZ0606470M016R
APZ0606470M016R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 47uF 2000Hrs 20% ESR=40mOhms
на замовлення 2827 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук