Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606470M035R
APZ0606470M035R
APZ0606470M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35V 47uF 2000Hrs 20% ESR=45mOhms
на замовлення 3585 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук