Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606560M025R
APZ0606560M025R
APZ0606560M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 56uF 2000Hrs 20% ESR=50mOhms
на замовлення 922 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук