Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606680M016R
APZ0606680M016R
APZ0606680M016R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 68uF 2000Hrs 20% ESR=40mOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук