Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606680M025R
APZ0606680M025R
APZ0606680M025R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 68uF 2000Hrs 20% ESR=50mOhms
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук