Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606680M035R
APZ0606680M035R
APZ0606680M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35V 68uF 2000Hrs 20% ESR=45mOhms
на замовлення 721 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук