Продукція > KYOCERA AVX > APZ0809101M035R
APZ0809101M035R
APZ0809101M035R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35V 100uF 2000Hours ESR=40mOhms 20%
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 100uF; 35VDC; 2.8A; SMD; ESR: 40mΩ; APZ, Manufacturer series: APZ, Mounting: SMD, Type of capacitor: polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 100µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x9.5mm, Height: 9.5mm, ESR value: 40mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 2.8A, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0809101M035R APZ0809101M035R Виробник : KYOCERA AVX APZ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 100uF; 35VDC; 2.8A; SMD; ESR: 40mΩ; APZ
Manufacturer series: APZ
Mounting: SMD
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 100µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x9.5mm
Height: 9.5mm
ESR value: 40mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 2.8A
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%