Продукція > KYOCERA AVX > APZ0809271M016R
APZ0809271M016R
APZ0809271M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 270uF 2000Hours ESR=25mOhms 20%
на замовлення 558 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 270uF; 16VDC; 2.8A; SMD; ESR: 25mΩ; APZ, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Capacitance: 270µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x9.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: APZ, Height: 9.5mm, Diameter: 8mm, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 25mΩ, Operating current: 2.8A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0809271M016R APZ0809271M016R Виробник : KYOCERA AVX APZ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 270uF; 16VDC; 2.8A; SMD; ESR: 25mΩ; APZ
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 270µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x9.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: APZ
Height: 9.5mm
Diameter: 8mm
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 25mΩ
Operating current: 2.8A