Продукція > KYOCERA AVX > APZ0809471M010R
APZ0809471M010R
APZ0809471M010R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 470uF 2000Hours ESR=22mOhms 20%
на замовлення 673 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук