Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811101M050R
APZ0811101M050R
APZ0811101M050R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 50V 100uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 3546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 100uF; 50VDC; 2A; SMD; ESR: 30mΩ; APZ, Manufacturer series: APZ, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 100µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Height: 11.5mm, ESR value: 30mΩ, Operating current: 2A, Roll diameter max.: 380mm, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0811101M050R APZ0811101M050R Виробник : KYOCERA AVX APZ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 100uF; 50VDC; 2A; SMD; ESR: 30mΩ; APZ
Manufacturer series: APZ
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 100µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Height: 11.5mm
ESR value: 30mΩ
Operating current: 2A
Roll diameter max.: 380mm
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%