Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811102M006R
APZ0811102M006R
APZ0811102M006R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 1000uF 2000Hrs ESR=15mOhms 20%
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 1000uF; 6.3VDC; 4.3A; SMD; ESR: 15mΩ, Manufacturer series: APZ, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 1mF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Height: 11.5mm, ESR value: 15mΩ, Operating current: 4.3A, Roll diameter max.: 380mm, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0811102M006R APZ0811102M006R Виробник : KYOCERA AVX APZ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 1000uF; 6.3VDC; 4.3A; SMD; ESR: 15mΩ
Manufacturer series: APZ
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 1mF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Height: 11.5mm
ESR value: 15mΩ
Operating current: 4.3A
Roll diameter max.: 380mm
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%