Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811121M050R
APZ0811121M050R
APZ0811121M050R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 50V 120uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 2862 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук