Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811151M035R
APZ0811151M035R
APZ0811151M035R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35V 150uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук