Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811152M006R
APZ0811152M006R
APZ0811152M006R Kyocera AVX
apz_series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 1500uF 2000Hrs ESR=15mOhms 20%
на замовлення 2375 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINUM V-CHIP POLYMER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 1.5 mF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0811152M006R Виробник : KYOCERA AVX apz-series.pdf Description: ALUMINUM V-CHIP POLYMER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 1.5 mF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.4 A @ 100 kHz