Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811221M025R
APZ0811221M025R
APZ0811221M025R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 220uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук