Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811221M035R
APZ0811221M035R
APZ0811221M035R Kyocera AVX
apz_series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35V 220uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 2596 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук