Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811270M080R
APZ0811270M080R
APZ0811270M080R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 80V 27uF 2000Hrs 20% ESR=50mOhms
на замовлення 483 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук