Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811271M035R
APZ0811271M035R
APZ0811271M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35V 270uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 386 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук