Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811331M016R
APZ0811331M016R
APZ0811331M016R Kyocera AVX
apz_series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 330uF 2000Hours ESR=20mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук