Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811331M025R
APZ0811331M025R
APZ0811331M025R Kyocera AVX
apz_series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 330uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук