Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811471M025R
APZ0811471M025R
APZ0811471M025R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 470uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук