Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811560M063R
APZ0811560M063R
APZ0811560M063R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 63V 56uF 2000Hrs 20% ESR=40mOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук