Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811561M010R
APZ0811561M010R
APZ0811561M010R Kyocera AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 560uF 2000Hours ESR=20mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук