Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811561M016R
APZ0811561M016R
APZ0811561M016R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 560uF 2000Hours ESR=20mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук