Продукція > KYOCERA AVX > APZ0811680M050R
APZ0811680M050R
APZ0811680M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 50V 68uF 2000Hrs 20% ESR=30mOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 68uF; 50VDC; 2A; SMD; ESR: 30mΩ; APZ, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 68µF, Height: 11.5mm, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 30mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 2A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 50V DC, Manufacturer series: APZ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0811680M050R APZ0811680M050R Виробник : KYOCERA AVX APZ.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 68uF; 50VDC; 2A; SMD; ESR: 30mΩ; APZ
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 68µF
Height: 11.5mm
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 30mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 2A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 50V DC