Продукція > KYOCERA AVX > APZ1012102M010R
APZ1012102M010R
APZ1012102M010R KYOCERA AVX
apz-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.4 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ1012102M010R APZ1012102M010R Виробник : KYOCERA AVX apz-series.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 1000uF 2000Hours ESR=15mOhms 20%