Продукція > PANASONIC > AQ10A2ZT432J
AQ10A2ZT432J
AQ10A2ZT432J Panasonic
2791_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Relay SSR 20mA 32V DC-IN 10A 250V AC-OUT 4-Pin SIP Module Carton
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук