AQ111M2R0CA1WE
AQ111M2R0CA1WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2PF 100V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2pF .25pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ111M2R0CA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ111M2R0CA1WE AQ111M2R0CA1WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2pF .25pF Tol C0G +90+-20ppm/oC