AQ115A102GA1WE
AQ115A102GA1WE AVX Corporation
AVX-AQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A102GA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A102GA1WE AQ115A102GA1WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC