AQ115A131JA7RE
AQ115A131JA7RE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 130PF 50V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 130pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A131JA7RE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A131JA7RE AQ115A131JA7RE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 130pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC