AQ115A331JA1ME
AQ115A331JA1ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 330PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A331JA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A331JA1ME AQ115A331JA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC