AQ115A391JA7BE
AQ115A391JA7BE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 390PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 390pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A391JA7BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A391JA7BE AQ115A391JA7BE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 390pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC