AQ115A4R7DA1ME
AQ115A4R7DA1ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF .5pFTol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A4R7DA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A4R7DA1ME AQ115A4R7DA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF .5pFTol C0G +90+-20ppm/oC