AQ115A511FA1WE
AQ115A511FA1WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 510PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 510pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A511FA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A511FA1WE AQ115A511FA1WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 510pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC