AQ115A511JA1WE
AQ115A511JA1WE AVX Corporation
AVX-AQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 510PF 50V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 510pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A511JA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A511JA1WE AQ115A511JA1WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 510pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC