AQ115A6R8DA1ME
AQ115A6R8DA1ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6.8PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6.8pF .5pFTol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115A6R8DA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A6R8DA1ME AQ115A6R8DA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6.8pF .5pFTol C0G +90+-20ppm/oC