AQ115M240GA7WE
AQ115M240GA7WE AVX Corporation
AVX-AQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 24PF 50V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 24pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115M240GA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115M240GA7WE AQ115M240GA7WE Виробник : AVX AVX-AQ-Series-1479970.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 24pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC