AQ115M2R2BA7WE
AQ115M2R2BA7WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.2pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ115M2R2BA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115M2R2BA7WE AQ115M2R2BA7WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.2pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC