AQ11EA2R7BA1ME
AQ11EA2R7BA1ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.7PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 2.7pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EA2R7BA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA2R7BA1ME AQ11EA2R7BA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 2.7pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC