AQ11EA3R9BA1WE
AQ11EA3R9BA1WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3.9PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 3.9pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EA3R9BA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA3R9BA1WE AQ11EA3R9BA1WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 3.9pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC