AQ11EA470JA1ME
AQ11EA470JA1ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 47PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 47pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EA470JA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA470JA1ME AQ11EA470JA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 47pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC