AQ11EA470JA7WE
AQ11EA470JA7WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 47PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 47pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EA470JA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA470JA7WE AQ11EA470JA7WE Виробник : AVX AVX-AQ-Series-1479970.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 47pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC