AQ11EA750FA1ME
AQ11EA750FA1ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 75PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 75pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EA750FA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA750FA1ME AQ11EA750FA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 75pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC